katerina.kalacova@gmail.com +420 604 106 906
Co je to PROJEKTOVÝ KOUČINK?
12.5.2017

Projektový koučink je cesta, kterou se můžete vydat, pokud potřebujete “něco udělat” se svými projekty. Tím něčím mám na mysli cokoliv, co váš projekt probudí k životu, nakopne ho k aktivitě nebo pomůže dotáhnout do úspěšného konce.

Projekty vznikají u jednotlivců, freelancerů i firem. Každý s jiným obsahem, rozsahem a záměrem. Některé naplňují byznys strategii, některé lákají nové zákazníky, některé jednoduše plní sny svých majitelů. Ale ne všichni, kteří se pak daným projektům věnují, na to mají dostatečné schopnosti, znalosti, dovednosti a zkušenosti a především čas přemýšlet nad tím, jak vše prakticky zvládnout.

A tak se často stává, že do projektu nalijeme spoust peněz a úsilí, ale do cíle nikdy nedojdeme, protože nevíme, jak na to. Projekt prostě odložíme a necháme v tichosti a ústraní dožít.

 

Není to ale škoda?

 

V situaci, kdy nevíme kudy a kam, může přijít pomoc zvenčí vhod.

Projektový kouč si s vámi sedne a formou koučovacího sezení spolu proberete váš projekt od A do Z. Pomůže vám uvědomit si, co vlastně chcete a co je cílem projektu. Zjistíte, zda je životaschopný. Najdete cestu, jak ho rozhýbat, nastavíte priority, plán práce, milníky, nastíníte možná řešení a tak dále.

Projektový kouč s vámi bude hledat způsoby práce, které budou vyhovovat právě vám. Váš cíl se stane jeho cílem. A co víc? V případě potřeby sáhne do své paměti a podělí se s vámi o své zkušenosti, znalosti a praktické rady.

 

Zkrátka a dobře.

 

Cílem projektového kouče je vzít vás pod svá křídla, vyletět s vámi do oblak, umožnit vám pohled na vaši práci shora a najít cestu, jak z toho všeho ven. A ušetřený čas a peníze můžete věnovat třeba vysněné dovolené nebo se pustit do projektu nového.

 

 P.S.

Jak probíhá spolupráce a co všechno vám v roli projektové koučky nabízím já se DOČTETE TADY. Nebo si můžeme rovnou domluvit SCHŮZKU.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •