katerina.kalacova@gmail.com +420 604 106 906

Reference

Petra Mikulášková, www.petramikulaskova.cz

V únoru 2017 jsem potřebovala finalizovat jeden ze svých projektů, bezúspěšně. Klientská práce mi brala tolik času, že jsem neměla prostor (a bez diskuze též prokrastinovala) dotáhnout to, co jsem měla mimo své aktivity. Na Katku jsem narazila náhodně, díky doporučení. Byla to správná volba! Dokázala můj projekt rozfázovat na základě rozhovoru se mnou na dílčí kroky, přesně pojmenovat co, kdy a s jakým výsledkem musím udělat – samozřejmě s ohledem na moje aktuální časové možnosti, a to včetně jejího dohledu. Během týdne jsem stihla tolik, co bych klidně více jak 1 měsíc „patlala“. A za to Katce moc děkuji. Při další příležitosti, až mi zase poteče do bot, se jí ráda ozvu, aby mi pomohla projekt dotáhnout do zdárného konce. Díky moc Katko.

Alice Koudelková, www.cyklickajoga.com

Potřebovala jsem si srovnat v hlavě postup, jak pokročit ve svém projektu. Snažila jsem si myšlenky a vize srovnat sama. Ale pořád to zůstávalo v hlavě a kroky k realizaci se zdály být pořád vzdálené. Na mém projektu mi velmi záleží, a proto jsem oslovila Katku. Díky Projektovému koučování jsem dostala potřebný nadhled. Katka mě dokázala jasně provést k určitému postupu a srozumitelným dílčím krokům. Díky tomu jsem si uvědomila, co je potřeba udělat a kdy. Naporcujte si taky slona, třeba se vám uleví jako mně.

Olga Richterová, zastupitelka MČ Praha 10 za Piráty

S Kateřinou jsem začala spolupracovat v únoru tohoto roku (2017), pomohla mi dokončit můj projekt – dizertační práci. V tu dobu jsem měla hodně materiálu k jejímu dopsání, ale taky jsem na něj pěkných pár měsíců nesáhla. Dát mu strukturu a doplnit chybějící dílky bylo samo o sobě sotva ku zvládnutí. Dnes (tj. 4. 7. 2017) jsem dizertaci odevzdala, po čtyřech týdnech od porodu svého druhého synka. Namísto zoufalství, že práce neobsahuje všechny kapitoly, které jsem původně zamýšlela, cítím obrovskou radost, že jsem ji za čtyři měsíce s Kateřinou zvládla dopsat. Kateřino, díky za průvodcování tímhle dobrodružstvím. Byla to jízda a hodně jsem se naučila. A teď můžu zas dál!

Ing. Mira Vlach, www.mira-vlach.cz

Že Katka začala nabízet své poradenské a organizační služby, je skvělá zpráva. Pro mě je jedním z prověřených a otestovaných lidí, o kterých vím, že jsou schopni kvalitně nabízet službu Projektového dotahovače a pomáhat tak lidem s jejich projekty. Rád ji proto doporučuji zájemcům o Dotahovače. Však sami vyzkoušejte. :)